STOMATOLOG ZGIERZ

STOMATOLOG ZGIERZ


Polecani stomatolodzy w Zgierzu lek. dent. Michał Wiewiórski Zapisz Stomatolog. 14 opinii „Do Michała chodzę już tyle lat, że zdążyliśmy przejść na "ty". Niesamowity fachowiec gawędziarz. ... Zawsze się bałem stomatologów ale teraz to się zmieniło.

47 firm: Stomatolodzy i protetycy Zgierz (woj. łódzkie) Stomatologia i protetyka, zdrowe zęby i piękny uśmiech, lekarze dentyści i gabinety stomatologiczne, poradnie dentystyczne, kanałowe leczenie zębów, stomatologia dziecięca, dobieranie aparatów nazębnych, protetyka i implantologia.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Zgierz. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Chorzów - Profesjonalny gabinet dentystyczny czynny codziennie od 8:00 do 22:00. Implanty, chirurgia, wybielanie zębów - pełen pakiet usług!

Dentist Gabinety Stomatologiczne ul. Andrzeja Struga 23 lok. 411 Zgierz (w Zgierzu) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Nasz Zespół. Jesteśmy zgranym zespołem, którego priorytetem jest zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów. Pragniemy, aby każdy kto opuszcza nasz gabinet, wychodził z pięknym i szerokim uśmiechem na twarzy.

Chirurgia stomatologiczna - Zgierz oferta : Gabinety w Zgierzu oferują zabiegi chirurgiczne zębów w zakresie: chirurgia szczękowo-twarzowa, urazowa, chirurgiczne usuwanie zębów, hemisekcje, leczenie przetok ustno-twarzowych i ropni, podcinanie wędzidełka, radektomia, resekcje, usuwanie chirurgiczne - zębów, brodawczaków, korzeni zębów, mukoceli, nadziąślaków, torbieli ...

Edyta Bernatek - stomatolog z miasta Zgierz. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Rafał Janiszewski Janmed (Kuropatwińskiej 2, Zgierz) - Chirurg stomatolog - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ