STOMATOLOG ŻUKOWO

STOMATOLOG ŻUKOWO


„Pani stomatolog wszystko wytłumaczyła, szczegółowo opisała co dzieje się chorymi ząbkami syna i zaproponowała leczen … ie, była bardzo delikatna a jednocześnie dokładna, na bieżąco mówiła co robi i zagadywała syna w taki sposób że nawet nie zajęknął. Wizyta przebiegła w tak miłej i przyjaznej atmosferze, że zostajemy u pani stomatolog (niestety dotychczas syn miał ...

PRODENTICA Stomatologia Rodzinna ul. Pożarna 9A Żukowo (w Żukowie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Kim jesteśmy . PRODENTICA Stomatologia Rodzinna powstała z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Gabinety dentystyczne w Żukowie oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna, wybielanie zębów - laserowe, nakładkowe czy natychmiastowe).

Stomatolog Żukowo - 7 lekarzy. Sortuj wg: dr n. med. Adam Michcik. Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy. liczba opinii: 2. Gabinet ul. Pożarna 9a 83-330 Żukowo wizyta ...

Marlena Bielecka Gabinet Stomatologiczny ul. Gdańska 59 A Żukowo (w Żukowie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Id eą p owstania C entrów Implantologiczno Stomatologicznych AL OЁ DENT w Chwaszczynie, Żukowie i Przodkowie było stworzenie miejsc niespotykanych na Kaszubac h, całkowicie odmi ennych od znanych P aństwu gabinetów. Postanowiliśmy stworzyć Kliniki, w których P aństwa zdr owie stanowi dla nas priorytet, a jakość świadczonych usług spełnia najwyższe standardy sztu ki lekarskiej.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Żukowo. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Piotr Mital - stomatolog z miasta Żukowo. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Barbara Skowera - stomatolog z miasta Żukowo. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.