STOMATOLOGIA R-DENT

STOMATOLOGIA R-DENT


NZOZ R-DENT PRYWATNA PORADNIA STOMATOLOGICZNA . Działamy od 1989 roku- najpierw jako Prywatny Gabinet Stomatologiczny, później w formie obecnej do dziś. Oferujemy usługi medyczne w zakresie: stomatologii zachowawczej i profilaktyki (pracujemy na nowoczesnych materiałach światłoutwardzalnych hybrydowych oraz nanocząsteczkowych)

onieczność realizacji zadań przez Prywatną Przychodnię Stomatologiczną R-dent z siedzibą przy ul. Studziennej 8, 61-006 Poznań. W tym przypadku podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji na Państwa żądanie określonej czynności zgodnie z wybraną tematyką zapytania, np. jeśli nie podacie Państwo Nam adresu e-mail, nie ...

R.Dent Stomatologia Mikroskopowa Radosław Dura. 4.8. Based on 11 reviews. Alicja. 17:14 22 Apr 20. Gabinet na najwyższym poziomie dzięki wiedzy i doświadczeniu lekarza któremu można zaufać.

W R-Dent wykonujemy wszystkie najważniejsze zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przeprowadzamy nawet złożone plany leczenia, które pozwalają nam spełniać marzenia Pacjentów o pięknym i zdrowym uśmiechu. Wykonujemy zabiegi mające na celu odbudowanie utraconej tkanki kostnej, przez co możliwe jest wszczepienie implantów.

Damian Ryczan Stomatologia R-Dent (Kańczudzka 13, Pruchnik) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

Pani Elżbieta. Pani Elżbieta zgłosiła się do nas po licznych wizytach u innych lekarzy, którzy nie podjęli się leczenia. Problemem były znacznie przesunięte siekacze, które negatywnie wpływały na estetykę uśmiechu i funkcjonalność.

Zespół ekspertów R-Dent. Klinikę R-Dent tworzy zespół ekspertów, którzy swoje wykształcenie zdobywali na prestiżowych uczelniach, zaś doświadczenie zawodowe dzięki współpracy z wybitnymi stomatologami. Pomimo posiadania dużej wiedzy na temat każdej dziedziny stomatologii, każdy z nich skupia się na tylko jednej z nich.

Gabinet Dentystyczny Słupca, stomatolog dr. Paweł Rosiński, szeroki wachlarz usług dentystycznych - od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię stomatologiczną, kończąc na protetyce