STOMATOLOGICZNY O

STOMATOLOGICZNY O


Magazyn Stomatologiczny - czasopismo numer 1 w stomatologii. Praktyka, nauka, edukacja Numer jeden wśród czasopism stomatologicznych MNiSW - 5

Gabinet stomatologiczny-Brzesko. Białe, piękne zęby, to nie tylko kwestia urody i dobrego samopoczucia, ale także zdrowia. Wiedząc o tym stworzyliśmy gabinet stomatologiczny, w którym kompleksowo zatroszczymy się o zdrowie i estetykę Państwa uśmiechu.. Gabinet stomatologiczny O.K. Dent w Brzesku powstał w 2018 roku.

Według zaleceń w gabinecie stomatologicznym może być przyjmowany jeden pacjent na godzinę, bez osób towarzyszących (z wyjątkiem dziecka, któremu może towarzyszyć jedna osoba). Po wyjściu pacjenta gabinet musi zostać dokładnie posprzątany i zdezynfekowany.

ForumStomatologiczne.pl – portal wiedzy o stomatologii Stomatologia to bardzo ważny dział medycyny, zajmujący się kwestiami związanymi z jamą ustną. Główne działy stomatologii to ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna i szczękowa, periodontologia, stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja czyli stomatologia dziecięca.

Nasz sklep stomatologiczny w kompleksowy sposób zadba o Twój uśmiech! Prócz wymienionych kategorii akcesoriów zaprojektowanych z myślą o codziennej higienie jamy ustnej, nasz sklep dentystyczny oferuje również przystępne cenowo, markowe artykuły stomatologiczne tj. pasty, płyny do płukania, preparaty do wybielania, produkty do ...

o-twarzowy, Chirurg stomatologiczny Więcej. 8 opinii „Bardzo miły i sympatyczny personel. Podczas wizyty wszystko zostało omówione. Czuć troskę że strony Pani doktor. ” ...

Meditrans oferuje kompleksowe zaopatrzenie stomatologiczne, a także szkolenia dla dentystów i techników dentystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Sklep medyczny Falcon w Łodzi oferuje narzędzia chirurgiczne, instrumenty stomatologiczne i odzież medyczną. Jako profesjonalna hurtownia medyczna zapewniamy konkurencyjne ceny i szeroki asortyment. Sprawdź!

O nas. Firma FELG Software Sp. z o.o. została założona w celu zrealizowania pomysłu wyposażenia gabinetów stomatologicznych w innowacyjny system zarządzania. Idea stworzenia systemu, dostępnego zawsze i wszędzie, umożliwiającego kontrolowanie sieci przychodni, powstała w oparciu o konsultacje ze specjalistą stomatologiem.