T PASTA STOMATOLOGIA

T PASTA STOMATOLOGIA


stomatologia . Pasta ortodontyczna – niezbędna przy aparacie na zęby ... Pasta do zębów to, obok dobrze dopasowanej szczoteczki, jeden z ważniejszych produktów do codziennej higieny jamy ustnej. Warto dobierać ją zależnie od aktualnych potrzeb. Leczenie ortodontyczne stałym aparatem nazębnym to właśnie czas, gdy zęby wymagają ...

T Stat jest alternatywą dla nici retrakcyjnych. Jest to lepka pasta używana do wszystkich zabiegów wymagających retrakcji dziąsła, w tym: pobierania wycisków, cementowania protez, zakładania koferdamu, odbudowa ubytków klasy II, III i V. Pasta zawierająca w swoim składzie chlorek glinu doskonale nadaje się do kontroli krwawienia bez ...

Pasty do zębów dla dorosłych często mają zbyt silny smak dla małych dzieci. Dlatego pasta elmex Dla Dzieci ma łagodny smak, aby zachęcać je do szczotkowania zębów. Zawartość fluoru oraz łagodny smak zostały specjalnie dobrane do potrzeb dzieci. Specjalna ochrona zębów mlecznych przed próchnicą

W ubiegłym roku w samych Stanach Zjednoczonych wartość sprzedaży pasty do zębów wyniosła około 3,058 mld. dol., plasując się na 8. pozycji w rankingu najczęściej kupowanych produktów leczniczych i pielęgnacyjnych, tuż po witaminach, mydle, środkach na przeziębienie, lekach przeciwbólowych, produktach na odchudzanie, chroniących skórę i lekach na przewód pokarmowy.

Opis. Wyrób medyczny Stomatovis to ochronna pasta stomatologiczna. Skład. Parafina ciekła, wazelina biała, sól wapniowo sodowa kopolimeru PVM/MA karboksymetyloceluloza sodowa, ksylitol, d-pantenol, karboksymetylobetaglukan, wyciąg z aloesu, śluz z malwy, octan tokoferolu, glicyryzynian potasu, palmitynian witaminy A, tlenek cynku, chlorobutanol, chlorofil miedziowy, aromat.

Pasta Nantes z hydroksyapatytem jako przykład zastosowania nanorozmiarowych krystalicznych proszków hydroksyapatytu do wytwarzania past i emalii stomatologicznych samoregenerujących próchnicę i nadwrażliwość zębów. Według danych naukowych, co drugi Europejczyk i co trzeci Amerykanin cierpi z powodu nadwrażliwości zębów.

Enzymatyczna pasta do zębów firmy Virbac jest smaczną pastą stworzoną z myślą o psach i kotach, zawierającą opatentowany kompleks C.E.T. (Complex Enzymatic Thiocyanate) w skład którego wchodzą 2 enzymy (oksydaza glukozowa, laktoperoksydaza) i tiocyjanian potasu.

Cleanic™ jest jedyną pastą profilaktyczną, która - w trakcie jednoetapowego postępowania - gwarantuje Twoim pacjentom wybitne efekty oczyszczania i polerowania i jest jednocześnie łagodna dla szkliwa i zębiny. Jest to możliwe dzięki sprawdzonej klinicznie zmiennej abrazyjności naturalnych cząstek perlitu zawartych w paście. Profilaktyczna pasta do oczyszczania powierzchni jest ...

Enzymatyczna pasta do zębów firmy Virbac zawiera opatentowany kompleks C.E.T. (Complex Enzymatic Thiocyanate) w skład którego wchodzą 2 enzymy (oksydaza glukozowa, laktoperoksydaza) i tiocyjanian potasu. Kompleks ten wzmacnia naturalne mechanizmy obronne jamy ustnej. Aromat drobiowy sprawia, że psy dobrze tolerują smak pasty.

Nasza firma powstała w 2007 roku rozpoczynając sprzedaż na platformie handlowej allegro. Niewiele później założyliśmy sklep internetowy shop-dent.pl. Od samego początku istnienia głównym założeniem naszej firmy był najwyższy standard obsługi klienta oraz konkurencyjna polityka cenowa.