TOMASZ G DENTYSTA TORUŃ

TOMASZ G DENTYSTA TORUŃ


Dentysta Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety – uznał sąd. Skazał mężczyznę na karę łączną 6 lat więzienia. Od 2017 roku gwałciciel przebywa na wolności. Za dwa brutalne gwałty stomatolog został skazany przez Sąd Rejonowy w Toruniu na 6 lat bezwzględnego więzienia. Wyrok zapadł 14 lutego br. Od czerwca 2017 roku, gdy Sąd […]

Stomatolog Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety Fot. Polska Press/Archiwum Dentysta Tomasz G. uznany został winnym dwóch brutalnych gwałtów oraz posiadania amfetaminy. 14 lutego br. usłyszał wyrok w Sądzie Rejonowym w Toruniu: 6 lat więzienia, zakaz kontaktu i zbliżania się do ofiar.

Dentysta Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety - uznał sąd. Skazał mężczyznę na karę łączną 6 lat więzienia. Od 2017 roku, wbrew stanowisku prokuratury i Sądu Rejonowego, gwałciciel przebywa na wolności.

Dentysta w Toruniu zgwałcił dwie kobiety. Jest wyrok! Dentysta Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety - uznał sąd. Skazał mężczyznę na karę łączną 6 lat więzienia. Od 2017 roku, wbrew stanowisku prokuratury i Sądu Rejonowego, gwałciciel przebywa na wolności.

Za dwa brutalne gwałty dentysta z Torunia, Tomasz G. skazany został na karę 6 lat więzienia. Wyrok jest nieprawomocny, zaś sam gwałciciel nadal jest na wolności. Sprawa dotyczy 39-letniego dentysty z Torunia, który wiosną 2016 r.

Wreszcie - tak podsumować mogą sytuacje dwie kobiety, które Tomasz G. brutalnie zgwałcił przy ul. Łódzkiej w Toruniu. Dla ofiar przestępstwa było nie do pojęcia to, że najpierw - w trakcie procesu przed Sądem Rejonowym w Toruniu - stomatolog odpowiadał z wolnej stopy, a potem - po wyroku skazującym za gwałty - nadal nie trafia za kraty.

Dentysta w Toruniu zgwałcił dwie kobiety. Jest wyrok! 2019-02-20 12:07:14; Dentysta Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety - uznał sąd. Skazał mężczyznę na karę łączną 6 lat więzienia. Od 2017 roku, wbrew stanowisku prokuratury i Sądu Rejonowego, gwałciciel przebywa na wolności.

Sąd: dentysta gwałciciel nie pójdzie do aresztu. Ofiarom Tomasza G. nie mieści się to w głowie Tomasz G., skazany na 6 lat więzienia za brutalne zgwałcenie dwóch kobiet, nie zostanie aresztowany - postanowił dziś (25.04) Sąd Rejonowy w Toruniu. Zdaniem sądu wystarczy dozór policji i …

„Jeszcze nigdy nie poczułam się tak kompleksowo zaopiekowana przez stomatologa. Pani Izabela patrzy na problem całośc … iowo, bardzo szczegółowo analizuje, co trzeba by naprawić i bez krygowania się sugeruje też wizyty u innych specjalistów, jeśli widzi taką potrzebę. Szkoda, że wcześniej latami nikt mnie nie wysłał do ortodonty i wada, która mogła być już dawno ...

„Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta - zostały mi wytłumaczone w sposób jasny i przystępny wszystkie przyczyny … mojej dolegliwości, a - co najważnejsze - postawiona diagnoza i przypisane przez Pana doktora leki rozwiązały w 100% mój problem. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i mimo, iż początkowo się nią stresowałem, okazało się, że zupełnie ...