Z STOMATOLOGII

Z STOMATOLOGII


Czasopismo obejmuje stałe działy: temat numeru, z codziennej praktyki, to wiedzieć powinniśmy, stomatologia interdyscyplinarna, smart stomatologia, ekspert testuje, menedżer gabinetu, tam byliśmy. W każdym numerze 96 stron. Aż 24 punkty edukacyjne do zdobycia w ramach rocznej prenumeraty.

Miejskie Centrum Stomatologii Podgórze sp. z o.o. Świadczymy usługi w szerokim zakresie w: stomatologii ogólnej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz …

Wytyczne MZ-Stomatologia. Wytyczne MZ-Stomatologia. Najnowsze wpisy. 13 GRU 2020 Ważne dla beneficjentów Tarczy PFR WIĘCEJ. 24 LIS 2020 Pismo do Parlamentarzystów - liczebność grupy zawodowej WIĘCEJ. 21 LIS 2020 O wsparcie dla medycyny ambulatoryjnej ...

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Na pierwszą wizytę w Poradni Stomatologicznej prosimy zgłosić się 10-15 minut wcześniej celem dopełnienia wszystkich formalności. Prosimy o punktualność oraz poinformowanie nas o ewentualnej rezygnacji z wizyty.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię szkolenia z endodoncji, stomatologii zachowawczej, rekonstrukcyjnej czy adhezji - mamy wiele do zaoferowania. Nasze szkolenia dla dentystów prowadzą wykładowcy, którzy są specjalistami z całej Polski. Kursy odbywają się w Warszawie, w regularnych odstępach czasowych - sprawdź najbliższe terminy!

Instytut Stomatologii bud. A-3 92-213 Łódź, ul. Pomorska 251 tel. 42 675 75 00 email poczta@csk.umed.pl

Pacjent z takimi objawami powinien przyjmować preparaty i produkty bogate w wapń (czyli np. mleko), które wiążą fluor w związki mniej toksyczne. Jeśli od przyjęcia toksycznej dawki fluoru minęła co najmniej godzina, preparaty wapnia podaje się dożylnie.

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem, który specjalizuje się w nowoczesnej stomatologii. Cechuje nas otwartość na komunikację z Pacjentami (również w jęz. kaszubskim) i troska o komfort każdego, kto odwiedzi gabinet Z Wieży.