DENTYSTA RZESZÓW

DENTYSTA RZESZÓW


„Pani doktor wyleczyła sześć moich zębów i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego zaangażowania, punktualności, o … raz tego, że każda wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Jestem również wdzięczny Pani doktor za znalezienie dla mnie czasu w napiętym grafiku.

Administratorem danych osobowych jest NZOZ Primadent s.c. ul. Zenitowa 15, 35-501 Rzeszów, NIP 8133005093. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Dentysta stomatolog w Rzeszowie – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...

Adres: Pułaskiego 1B, 35-011 Rzeszów Telefon: 17 862 35 77 E-mail: domka.pabis@gmail.com. Obsługujemy płatności: Udogodnienia: Realizacja: TiO interactive. Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych na stronie, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i ...

Prodentica - Centrum Stomatologii to gabinety stomatologiczne oferujące szeroki zakres usług wykonywanych przez lekarzy specjalistów zajmujących się leczeniem chorób jamy ustnej. Wysoki standard leczenia i profesjonalizm zapewnia najnowszy sprzęt i specjalistyczne szkolenia naszego personelu. Zapraszamy do naszej kliniki w Rzeszowie na wizytę, z której będziesz zadowolony.

DuoDent Rzeszów jest placówką, w której profesjonalizm łączy się z życzliwością oraz nowymi technologiami, dzięki czemu działamy z powodzeniem w wielu dziedzinach stomatologicznych. duodent@duodent.rzeszow.pl. ul. Mickiewicza 12, 35-064 Rzeszów. 17 850 76 77 534 100 808.

Po wizycie u nas - dentysta nie będzie już dla Ciebie straszny - ZAPRASZAMY! Gabinet stomatologiczny oferujący wysoki poziom usług, przyjazną atmosferę i miłą, fachową obsługę. Rejestracja telefoniczna 17 85 55 742, 514 748 300

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Rzeszów. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Nowoczesna stomatologia estetyczna w Rzeszowie, implanty w godzinę, leczenie chorób przyzębia oraz nowatorskie leczenie endodontyczne. Skuteczny system wybielania zębów w 45min. Rzeszów, Al. Witosa 15B. tel.: 17 850 43 85 +48 508 180 965 estetika@estetika.com.pl. O nas.

Dysponujemy pracownią rentgenowską, w której wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia zębów i zatok. W naszej pracy wykorzystujemy System Tomografii Stomatologiczno – Laryngologicznej CS 9300 umożliwiający dokładną analizę struktur anatomicznych całego uzębienia pacjenta oraz ich trójwymiarową rekonstrukcję.