STOMATOLOG Ł

STOMATOLOG Ł


Ł owicz to moje rodzinne miasto. Tu się urodziłam i chodziłam do szkoły – najpierw do Szkoły Podstawowej nr 1, później do Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego. Przez kolejne lata byłam studentką Akademii Medycznej w Warszawie na Wydziale Lekarskim, Oddział Stomatologiczny.

Rafał Luciński - bardzo dobry stomatolog z miasta Wrocław. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Stomatolog 34 opinie „Bardzo dobre wrażenia od wizyty u Pana Rafała, scaling wykonany szybko i profesjonalnie, również otrzymałem zaleceni … e co do po dalszej higieny jamy ustnej.

Leczenie zębów zaatakowanych przez próchnicę oraz poprawa wyglądu uzębienia tym zajmuje się właśnie Codzienna Stomatologia. Przyjmujemy pacjentów w każdym w wieku – pomoc znajdą u nas nie tylko dorośli oraz starsze dzieci, ale nawet maluchy powyżej 3 roku życia.

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego DENTAMEX. W miłej i bezstresowej atmosferze zadbamy kompleksowo o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania w oparciu o naszą wiedzę, najnowocześniejszy sprzęt, technologie i …

Prywatny gabinet stomatogiczny. Znakomity lekarz.Leczę się u niego,oraz moja rodzina już od 2 lat.Nigdy się nie zawiodłam.Bardzo dobry specjalista.Wypełnienia jakie mi wykonał wyglądają jak moje własne zęby.Moja mama usuwała u Pana Doktora zęba i była zachwycona.Mówiła,że nic nie bolało,a doktor tak to sprawnie zrobił,że nawet się nie spostrzegła, a już było po sprawie.

Dzi ę ki otrzymanemu god ł u Na D ę biczu mo ż e pochwali ć si ę pierwszym wyró ż nieniem. „Przyjazna Przychodnia” jest znakiem jako ś ci i zobowi ą zuj ą cym uhonorowaniem - powiedzia ł a Agnieszka Bulicz-Boche ń ska – stomatolog i wspó ł w ł a ś ciciel przychodni Na D ę biczu.

Zapraszam do naszego nowego gabinetu: Ostrów Wielkopolski Al. Solidarności 17 tel. (62) 735-01-23 tel. kom. 0509-47-24-74 e-mail: ostrow@gawdent.com.pl

NZOZ "Med - Complex" Ł. Adamowicz i Wspólnicy (Wojska Polskiego 140, Sosnowiec) - Stomatolog - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

Magazyn Stomatologiczny - czasopismo numer 1 w stomatologii. Praktyka, nauka, edukacja Numer jeden wśród czasopism stomatologicznych MNiSW - 5