STOMATOLOGUE N

STOMATOLOGUE N


07.02.2019

 · Leczenie w stomatologii jest bardzo drogie w związku z tym żałośnie mała składka zdrowotna, którą płacimy nie wystarczy na jego pokrycie. I nie można oszukiwać Polaków, że czy się stoi czy się leży jednakowo się należy i że składka w wysokości kilkuset złotych pokryje koszty leczenia o wartości kilkuset euro bądź więcej.

Lek. stom. Jolanta Wiśniewska spec. stomatologii ogólnej. Dr n. med. Izabela Wiśniewska-Wołcz stomatolog, implantolog. tel. 52 30 20 441, kom. +48 601 68 18 99. tel. 52 30 20 441, kom. +48 601 68 47 77. projekt i wykonanie mmCreation.pl ...

Stomatolog kutno, stomatologia ogólna, leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i protetyka, gabinet stomatologiczny kutno Przewiń do …

MK Stomatologia to gabinety dla osób, które cenią sobie profesjonalną diagnostykę i leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego. Stosowane przez nas znieczulenia pozwalają na bezbolesne przeprowadzenie zabiegów u wszystkich pacjentów, także obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi czy kobiet w ciąży.

Staż podyplomowy odbyła w Zakładzie Stomatologii Szpitala MSWiA w Krakowie. Od 2015 roku pracuje w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie na stanowisku młodszego asystenta. Od momentu zakończenia studiów nieustannie uaktualnia swoją wiedzę, głównie z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Dr n. med. Marcin Gonciarz - bardzo dobry chirurg stomatologiczny, stomatolog z miasta Swarzędz. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.